Videowall Ekran Kiralama

11 0

İçinde bulunulan dijital çağ şartları altında firmalar arasındaki rekabette renk değiştirmektedir. Rakipleri ile mücadele etmede, firmaların tanıtımlarını yapmada ve müşteri kitlelerinin dikkatini çekmede birçok firma artık farklı yöntemler denemek zorunda kalmaktadır. Teknolojik imkanlar firmaların müşteri kitlelerine ulaşmalarında en önemli aracıdır. Fuar alanı gibi büyük ve kalabalık mekanlarda kişilerin dikkatini çekmek için firmalar videowall cihazlarını kullanmaktadır.

Meydanlara monte edilerek videoların oynatılmasını sağlayan dev ekranlar, reklam ve tanıtım stratejilerinde ayrıca bilgilendirme amaçlı da en etkili yöntemler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Sürekli bu cihazlara ihtiyaç duymayan fakat kısa süreli, geçici olarak videowall cihazlarına ihtiyaç duyan firmalar, videowall ekran kiralama şirketlerinden cihazları kiralamayı tercih etmektedir.

Videowall Ekranlarının Kullanım Alanları

Reklam dünyası içinde firmalar müşteri kitlelerine ulaşmak, firmalarını dikkat çekici bir yolla tanıtmak için videowall ekranlarını kullanmaktadır. Bunun yanı sıra bilgilendirme amacı ile de bu cihazlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bundan dolayı çeşitli fiyat aralıkları ile müşterilere sunulan videowall kiralama imkanı çeşitli mekanlarda, farklı amaçlar ile tercih edilebilmektedir.

 • Fuar Alanları vb. organizasyonlar
 • Hastane
 • Alışveriş Merkezleri
 • Havaalanları
 • Oteller
 • Spor Kompleksleri ve Tesisleri
 • Tv Stüdyoları
 • İzleme Odaları ve Kontrol Noktaları
 • Zincir Mağaza ve Restoranlar
 • Bankalar
 • Satış Ofisleri
 • Genel Merkez Binaları gibi birçok çeşitli yerde kullanıma uygundur.

Daimi olarak bu sistemlere ihtiyaç duyan firmalar özellikle izleme, kontrol yapma gibi amaçlarla videowall cihazı düşünenler için satın almak daha mantıklı olabilmektedir. Ancak fuar alanı gibi bir yerde firma tanıtımını yapmak, sesini müşteri kitlesine duyurmak, resim ve videolar ile katılımcılara sunum gerçekleştirmek gibi amaçlarla kiralanan 3×3 videowall kiralama gibi seçeneklerden faydalanmaları daha mantıklı olmaktadır. Ekonomik açıdan büyük kolaylık sağlayan kiralama sistemlerin kurulum, ayarlama gibi birçok zaman alacak işlem de kiralayan şirket tarafından gerçekleştirildiğinden dolayı firmalar geçici süreli gereksinimlerde kiralamayı daha avantajlı bulmaktadır.

Videowall Ekran Kiralama Hizmetleri

Kişilere teknolojik alanlarda cihaz kiralama hizmeti sunan firmalar, stoklarında çeşitli modellerde cihazlar bulundurmaktadır. Bu cihazlar müşteri talebine, kullanacağı alana, aradığı özelliklere göre önerilmekte ve kiralama fiyatlarının aralıkları da değişkenlik göstermektedir.

Birçok kiralama şirketi stoklarında 2×2 videowall kiralama gibi farklı modeller yer almaktadır. bu modeller farklı özelliklere ve kullanım alanlarına sahiptir. Eğer sizin için en uygununun hangisi olduğunu bilmiyorsanız kiralama şirketi yetkilileri bu konuda sizlere yardımcı olmakta, sizler için en iyi sistemi temin etmektedir.

Yapmış olduğunuz örnek işlerin, referansların, firma tanıtım filmlerinizin büyük ekranlarda oynatılmasına olanak sağlayan, birçok alanda müşteri kitlesinin dikkatini çekerek sizin hakkında fikir sahibi olmasına yardımcı olan led ekran kiralama hizmetleri, giderek yaygınlaşmaktadır.

Kiralama yapılırken güvenilir ve bu cihazlar konusunda yeterli bilgi, tecrübeye sahip firmaların tercih edilmesi önemlidir. Bu alanda uzmanlaşmış, tecrübeli ve cihazlar hakkında yeterli donanıma sahip ekiple hizmet veren firmalar müşterilerine her konuda yardımcı olmaktadır. Üstelik en iyi fiyat garantisi de genellikle bu firmalar tarafından müşterilere sunulmaktadır. Farklı model ve özelliklere sahip videowall kiralaması yapan firmalar ile çalışıldığında cihazın gerekli ayarları sizler için yapılmakta, montajlaması firma tarafından gerçekleştirilmekte ve sizlere cihazın kullanımı ile ilgili mini bir eğitim verilmektedir. Böylelikle firma yetkililerin hem zamanını hem de verimini artıran kiralama şirketlerinde her ihtiyaca ve her bütçe aralığına uygun cihaz bulmak mümkündür.

Online web sitesi bulunan firmaların site içeriklerinden gerekli ürün bilgilerine, stok durumlarına, kiralama sürelerine, kiralama şartları ve fiyatlarına ilişkin detaylı bilgi alınmaktadır.

Bir cevap yazın

Whatsapp Hattı whatsapp