Dokunmatik Ekran Kiralama

10 0

Günümüzde akıllı telefonlar sayesinde yaygınlaşmaya başlayan dokunmatik ekranların, teknoloji geçmişine bakıldığında çok uzun yıllardır bu dünyada var olduğu görülmektedir. Fakat günlük kullanım için daha uygun hale gelmesi ve artık çocukların dahi cebine girmesi ile birlikte dokunmatik ekran teknolojisinin bilinirliği artmış olmaktadır.

Eski zamanlardan bu yana ATM, hastane gibi birçok yerde görülen dokunmatik ekranlar artık fuar alanı, organizasyon, toplantı salonu, müze ve sergi girişleri, alışveriş merkezleri ve hatta evlerimizde bile karşımıza çıkmaktadır. Bu derece yaygınlaşan dokunmatik ekran teknolojisine dönem dönem tüm firmaları ihtiyacı olmaktadır. Farklı alanlarda kullanım ihtiyacı hissedilen, firma tanıtımını yapmayı kolaylaştıran, hedef müşteri kitlesine daha pratik yollardan ulaşılmasını sağlayan dokunmatik ekranlar kısa veya uzun bir süre için firmalar tarafından talep edilebilmektedir. Sürekli dokunmatik ekran kullanan firmalar için bünyelerine bir dokunmatik ekran cihazı almak mantıklı olabilmektedir. Fakat kısa süreli ve bazı dönemler dışında kullanmayan firmalar için ideal olanı dokunmatik ekran kiralama hizmetlerinden faydalanmak olmaktadır.

Dokunmatik Ekran Kiralama Sağladığı Avantajlar

Firmalar tarafından fuar alanlarında, toplantı salonlarında ve tanıtımlarını, sunumlarını gerçekleştirmeleri gereken farklı açık veya kapalı mekanlarda ihtiyaç duydukları dokunmatik ekranlar taşınabilir özelliğe sahip olmaktadır. Bu nedenle bu sistemleri firmalar gittikleri yere götürüp kurulumunu gerçekleştirerek bu cihazlar üzerinden yaptıkları daha önceki çalışma örneklerini, referanslarını, faaliyet alanlarını, sundukları hizmetleri, tanıtım filmlerini ve daha fazlasını müşteri kitlelerine aktarabilmektedir.

Farklı boyutlarda olan bu dokunmatik ekranlar hem dış hem iç mekanlarda kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Şirketlerden touchscreen kiralama hizmeti satın alırken yetkililer nerede, ne amaçla kullanılacağına ilişkin bazı bilgileri müşterilerinden talep etmekte, bu doğrultuda en iyi cihaz önerisini kendilerine sunma fırsatı bulmaktadır. Fuar alanları dokunmatik ekranların en çok ihtiyaç duyulduğu ve yaygın olarak kullanıldığı alanları oluşturmaktadır. Açık alanda kullanılacak olan dokunmatik ekranları ilk kez deneyimleyecek olan firmalar, bu cihazların dış mekanlarda nasıl bir performans sergilediğini merak etmektedir.

Dokunmatik ekranlar hem dış hem iç mekanlarda kullanıma uygun olarak geliştirilmektedir. Toz, güneş ışığı, rüzgar, yağışlı havalar gibi dış faktörlerden kolay etkilenmeyen bu cihazlar hem duvara hem de kendileri için özel hazırlanmış olan ayak sistemlerine monte edilerek her mekanda kullanıma uygun hale gelmektedir. Gün ışığında parlama yapma vb. hiçbir sorunla karşılaşmadan fuar, organizasyon, toplantı boyunca sunumunuzu, firmanızın tanıtımını başarılı bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır.

Dokunmatik Ekran Kiralama Ücretleri

Teknolojisiz bir yaşam dijital çağın yaşandığı bu dönemde hayal dahi edilememektedir. Haberleşmeden başlayarak birçok işlemin tek tıkla halledilmesine olanak sağlayan, daha geniş kitlelere ulaşmanızda büyük ve başarılı rol oynayan teknolojik cihazlar fuar alanı, alışveriş merkezi, sergi, müze, tiyatro, sinema, toplantı salonu, konferans, sempozyum gibi birçok alanın vazgeçilmezi haline gelmektedir. Bu tür alanlarda dönem dönem varlık gösteren firmalar bu etkinliklerinde yanı başlarında sunumlarını, tanıtımlarını yapmalarını kolaylaştıracak, hedef müşteri kitlesine hem resim hem video hem yazı & grafik destekleri ile kendilerini daha iyi ifade etmelerini sağlayacak olan fuar dokunmatik ekran kiralama hizmetine ihtiyaç duymaktadır.

İnternet üzerinden kısa bir araştırma yapıldığında çok sayıda kiralama hizmeti veren, aynı zamanda da fiyat garantisi sunan firmalar ulaşmak mümkündür. Farklı boyutlarda istediğiniz özelliklere dokunmatik ekran cihazlarını kurumsal kiralama yapan firmalardan rahatlıkla temin edebilirsiniz. Size en uygun, aradığınız özelliklerde dokunmatik ekran ücretleri fiyat garantisi ile ister kısa süreli ister uzun süreli olarak kiralayabilir, farklı alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Whatsapp Hattı whatsapp